جت اسکی که تبدیل به قایق بادی می گردد

شرکت داکیت جت (DockitJet) اخیرا قایقی را برای سفرهای دریایی کوتاه طراحی نموده که ترکیبی از جت اسکی و قایق بادی است.

جت اسکی که تبدیل به قایق بادی می گردد

جت اسکی ها یک از بهترین شناورهای تفریحی و یک راه خوب برای لذت بردن در تعطیلات به شمار می روند اما آیا ممکن است بخواهید از آنها در تعیطلاتی که به همراه چند تن از دوستانتان رفته اید بهره ببرید. شرکت داکیت جت قایق هایی ساخته است که ترکیبی از جت اسکی و قایق بادی است به گونه ای که پشت قایق مذکور همانند جت اسکی است و قسمت جلویی آن همانند قایق بادی است و قادر به حمل شش نفر است.

این شرکت پیشتر شناور PWC را در سال 2007 توسعه داده بود اما آن به اندازه این شناور جدید کارایی نداشت و کوچک و انعطاف پذیر نبود. اکنون این شرکت قایق پیشین را کمی تغییر داده است و یک قایق با کارایی بالاتر ساخته است. طول قایق پیشین 5.7 متر بوده است در حالیکه قایقی که اخیرا توسعه داده اند 3.7 متر است و دو متر کوچک تر از مدل قبلی است که این موضوع سبب می گردد تا بتواند روی آب راحت تر و با سرعت بیشتری حرکت کند. قایق مذکور می تواند با سرعت 40 کیلومتر در ساعت حرکت کند.

یکی از نکات جالب درباره قایق مذکور این است که کاربران به راحتی می توانند قسمت جلویی قایق که همانند قایق بادی است را جمع نمایند و در پشت جت اسکی قرار دهند که در اینصورت حمل و نقل آسانتر خواهد شد. همانند شناور پیشین این شرکت در حال کوشش برای اخذ گواهینامه بین المللی برای توزیع این شناور نیز است.

منبع: ایران آنلاین

به "جت اسکی که تبدیل به قایق بادی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جت اسکی که تبدیل به قایق بادی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید