اصغر حاجیلو: انتظار داشتند منشا پس از کشیدن موهایش تشکر کند؟!، افسر هدایت و رانندگی حق توهین به مجیدی را نداشت

اصغر حاجیلو، سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: وقتی موهای گادوین منشا را کشیدند، آیا انتظار داشتند او تشکر کند؟!

اصغر حاجیلو: انتظار داشتند منشا پس از کشیدن موهایش تشکر کند؟!، افسر هدایت و رانندگی حق توهین به مجیدی را نداشت

اصغر حاجیلو در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره فزونی 3 بر یک استقلال مقابل فولاد خوزستان در هفته بیستم لیگ برتر فوتبال، گفت: از بازی با پیکان که آغاز مان در نیم فصل دوم بود، شرایط تیم تغییر کرد. در دیدار برابر تراکتورسازی تبریز نیز مستحق شکست نبودیم و به خاطر یک اشتباه، بازی را واگذار کردیم. تیمی که پس از شکست برابر تراکتورسازی، دوباره همه بازی هایش را می برد، قابل ستایش است. اگر مقابل تراکتورسازی نتیجه می گرفتیم، الان شرایط بهتری در جدول داشتیم. خوشبختانه پس از این دیدار، مقابل پارس جنوبی جم، ذوب آهن اصفهان و فولاد خوزستان پیروز شدیم.

استقبال از استقلال در اهواز عجیب بود

وی با اشاره به استقبال تماشاگران اهوازی توضیح داد: وقتی استقلال خوب نتیجه نگیرد، هواداران استقبالی نمی نمایند. در دیدار قبلی که به خوزستان رفته بودیم، استقبال کمی از ما صورت گرفت، اما در این بازی از فرودگاه گرفته تا هتل و استادیوم به خوبی از استقلال حمایت کردند. شور و شعف عجیبی در بین هواداران دیده می شد و اهواز دوباره خانه دوم استقلال شد. زمانی که در تاج سابق بازی می کردیم، اهواز خانه دوم ما بود و هیچ نگرانی بابت داشتن طرفدار در استان خوزستان نداشتیم. واقعاً دم مردم اهواز گرم. مسرورم با پیروزی مقابل فولاد پاسخ محبت شان را دادیم. باور کنید آنقدر از ما استقبال نموده بودند که نمی دانیم چطور از آنها تشکر کنیم. پس از بازی، شهر به هم ریخته بود و همه مسرور بودند. امیدوارم با این روحیه ای که داریم، در بازی با الدحیل در قطر، یکی از بازی های خاص استقلال را ببینیم و با امتیاز به تهران بازگردیم.

بازیکنان ذخیره پایین تر از بازیکنان اصلی نیستند

سرپرست تیم فوتبال استقلال در رابطه با عملکرد خوب پاتوسی، گادوین منشا و ایسما گونکالوس، سه بازیکن خارجی آبی پوشان گفت: حضور این سه بازیکن در تیم تأثیرگذار بوده است، اما سایر بازیکنان هم به فرمت خوبی رسیده اند. در دیدار با ذوب آهن اصفهان، روزبه چشمی همه کاره وسط زمین بود. با اضافه شدن بازیکنان جدید، دست وینفرد شفر برای انتخاب ارنج باز شده است. بازیکنانی که بیرون می نشینند، کمتر از بازیکنانی که داخل زمین بازی می نمایند، نیستند. معمولاً بازیکنان ذخیره یک سطح پایین تر از بازیکنان اصلی هستند، اما در استقلال تنها 11 بازیکن خوب نداریم و 22 بازیکن خیلی خوب داریم. به بازیکنانی چون مرتضی تبریزی، روح الله باقری و ...نگاه کنید. اینها کمتر از بازیکنان اصلی نیستند.

طوری موهای منشا را کشیدند که از کوره در رفت

حاجیلو در واکنش به درگیری گادوین منشا با یک طرفدار در اهواز خاطر نشان کرد: متأسفانه برخورد با منشا بد بود و حتی یکی دو نفر وینفرد شفر را در فرودگاه اذیت نموده بودند. وقتی هواداران زیادی به استقبال تیم می آیند، یکی دو نفر مغرض پیدا می شوند و شما نمی توانید آنها را میان جمعیت تشخیص دهید. در فیلمی که در خصوص درگیری منشا منتشر شده است، همه چیز معین نیست. در این درگیری، یک نفر چنان موی منشا را کشید که او از کوره در رفت. موهای منشا طوری است که قابل دسترس است! منشا از اتفاقی که برایش افتاد، خیلی ناراحت بود و عنوان می کرد چرا باید او را اذیت نمایند. نه تنها برای منشا، برای چند بازیکن هم اتفاق مشابه در فرودگاه افتاد که ناجور بود.

انتظار داشتند منشا از کسی که او را اذیت نموده، تشکر کند؟

وی در واکنش به اینکه بعضی افراد عنوان می نمایند مهاجم نیجریه ای استقلال به دلیل رفتاری که از خود نشان داده است، باید محروم گردد، گفت: وقتی یک نفر را می زنند، طرف باید چه کار کند؟ آیا منشا باید از طرف تشکر می کرد و به او می گفت ممنون که موهایم را کشیدی؟ منشا در دیداری که تحت فشار بالا بازی کرد، پس از این رفتار باید چه کار می کرد؟ درست است که بازیکن باید حرفه ای و شکیبا باشد، اما این مسئله برای داخل زمین است و بیرون زمین نمی تواند به خاطر هر رفتاری شکیبا باشد.

چرا هر زمان استقلال نتیجه می گیرد، یکسری شیطنت می نمایند؟

حاجیلو ادامه داد: چرا می گویند منشا باید محروم گردد؟ نمی دانم چرا هر زمان استقلال نتیجه می گیرد، یکسری شیطنت هایی می نمایند. متأسفانه شرایط را طوری پیش می برند که تیم به حاشیه برود. آقایان! استقلال برای این مملکت است و در آسیا بازی مهمی پیش رو دارد و فکر نکنید این کارتان انسانی است که تیم را به حاشیه می برید.

به خاطر شرایط حساس فرودگاه اهواز، شفر را خیلی زود از گیت رد کردم

سرپرست تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سؤال که چرا او، مسئولان استقلال و نیروی انتظامی در بطن ماجرا حضور نداشتند تا چنین اتفاقی نیفتد، گفت: جمعیت آنقدر زیاد بود که از دست نیروی انتظامی هم خارج شده بود. باور کنید در فرودگاه آنقدر ازدحام زیاد بود که بدون اینکه کارت بازیکنان و عوامل تیم را بدهم، آنها را از گیت فرودگاه رد کردیم. شرایط آنقدر حساس شد که شفر هم از رفتار یک نفر اذیت شده بود و او را خیلی زود از گیت رد کردم. نیروی انتظامی و یگان ویژه باید پیش بینی این شرایط را می کرد که وقتی تیم پرطرفدار بازی را می برد، در فرودگاه ازدحام خواهد شد. در میان هواداران هم، چند نفر مغرض می آیند و کارهایی می نمایند که نباید انجام دهند. شما نمی توانید آدم ها را از یکدیگر تفکیک کنید.

شایعه دوپینگ باقری بامزه بود!

حاجیلو در ادامه گفت وگوی خود درباره راه انداختن بحث شایعه دوپینگ روح الله باقری مطرح کرد: خیلی خنده دار است و این مورد هم از حواشی جالبی بود که راه انداختند. نمی دانم چرا هر بار که استقلال رو به جلو حرکت می نماید، شیطنت ها زیاد می شوند. بحث دوپینگ روح الله باقری هم خیلی بامزه بود، بازیکنی که کمترین حاشیه را دارد و مهاجمی ششدانگ و آینده دار است. این بازیکن بدون اینکه اعتراضی داشته باشد، تمرینات حرفه ای خود را انجام می دهد. باقری یکی از بازیکنانی است که در دهه اخیر کمتر در فوتبال ایران دیده شده است. چرا باید برای این بازیکن چنین حواشی ایجاد نمایند؟ اگر مشکل استقلال است، چرا باید این بازیکن را به حاشیه ببرند؟ بعدها چطور می خواهند جواب بدهند؟

کار بدتر حقیقی، به جان هم انداختن هواداران بود

وی در خصوص درگیری علیرضا حقیقی با علی خطیر و شکستگی بینی معاون ورزشی باشگاه استقلال گفت: از کار حقیقی تعجب کردم. بدتر اینکه در فضای مجازی باشگاه ها و مردم را به جان هم انداخت که مثلاً خطیر به پرسپولیس توهین نموده است. او برای فرار از رفتاری که انجام داد، کار قشنگی نکرد. وقتی دو نفر در برخورد با هم لحن بدی دارند، دلیل نمی گردد کار به درگیری فیزیکی کشیده گردد. خودش گفته در گذشته اگر کسی کتک می خورد، در منزلش پنهان می شد، نه اینکه بگوید کتک خوردم. شما فقط برداشت این آدم را ببینید. طرف مقابلت معاون باشگاه استقلال است. ای کاش او (حقیقی) صادقانه می گفت که در شرایط روحی خوبی نبوده و به هم ریخته بوده است، نه اینکه طرف را بزند و سپس باشگاه ها و هواداران را به جان هم بیاندازد.

سرپرست تیم فوتبال استقلال با تأکید بر اینکه قشنگ نیست پس از این اتفاق، مصاحبه کنیم و باشگاه ها را به جان هم بیاندازیم، ادامه داد: او (حقیقی) باید عذرخواهی می کرد و می گفت در شرایط روحی خوبی نبوده است. او برای اینکه کارش را توجیه کند، گفت به خاطر هواداران پرسپولیس چنین کاری نموده است. پسر خوب، تو زمانی گلر تیم ملی و پرسپولیس بودی. کار او خوب نبود که بگوید به خاطر پرسپولیس دست به چنین کاری رده است تا پرسپولیسی ها به دفاع از او و استقلالی ها به دفاع از معاون باشگاه پرداخته و به جان هم بیفتند.

افسر هدایت و رانندگی حق توهین به مجیدی را نداشت

حاجیلو همچنین در رابطه با درگیری فرهاد مجیدی با مأمور هدایت و رانندگی که باعث ناراحتی مربی استقلال شد، گفت: ما ساعت 12 شب به تهران رسیدیم و تا ساک ها را تحویل بگیریم ساعت نزدیک یک بامداد شده بود و با هم از پارکینگ بیرون آمدیم. اگر مجیدی با سرعت رانندگی نموده است، آن آقا می توانست او را جریمه کند. آن مأمور هدایت و رانندگی حق توهین کردن به مجیدی را نداشت. مجیدی که اصغر حاجیلو نیست که کسی او را نشناسد! آیا کسی هست که مجیدی را نشناسد؟ آن افسر باید حرمت افراد را حفظ کند. مجیدی در جاده شمال نبوده است که بگویند حتماً مسئله ای داشته که این گونه رانندگی نموده است. مجیدی خسته از اهواز برگشته و در حال رفتن به منزلش بوده است. حتی اگر فرهاد مجیدی نه و فردی عادی بود، بازهم نباید افسر هدایت و رانندگی چنین دیالوگی به کار می برد. همواره افسران نیروی انتظامی در صحبت های شان تأکید دارند که باید با مردم خوب رفتار نمایند. مجیدی هم در پستی که گذاشت اشاره نموده بود که لحن صحبت کردن آن افسر چگونه بوده است.

وی در سرانجام به خبرنگاران گفت: نمی دانم چرا هر زمان استقلال می خواهد در آرامش نتیجه بگیرد، این حواشی را ایجاد می نمایند. ما باید رفتارهای مان را درست کنیم. متأسفانه در فضای مجازی اتفاقات بدی می افتد و همه به جان هم افتاده اند. فضای مجازی در همه جای جهان وجود دارد، اما ما از قسمت بد آن استفاده می کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اصغر حاجیلو: انتظار داشتند منشا پس از کشیدن موهایش تشکر کند؟!، افسر هدایت و رانندگی حق توهین به مجیدی را نداشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اصغر حاجیلو: انتظار داشتند منشا پس از کشیدن موهایش تشکر کند؟!، افسر هدایت و رانندگی حق توهین به مجیدی را نداشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید