همه اخبار و مقاله ها

موگرینی با امیر کویت دیدار کرد

مسؤول سیاست خارجی اتحادیه اروپا که به کویت سفر نموده است با امیر این کشور دیدار کرد.

27 مرداد 1398

دو هنرمند به یک کمپین متفاوت پیوستند

هانا کامکار و آزیتا ترکاشوند با پیوستن به کمپین مد یا مصرف گرایی به استقبال جشن حافظ رفته و از دیگر هنرمندان نیز خواستند که با توجه به شرایط مالی جامعه به این پویش اجتماعی و فرهنگی بپیوندند.

27 مرداد 1398

شهرهای مختلف ایالات متحده علیه هکرها متحد می شوند ، شهرداران بیش از 225 شهر به طرح ضدهک پیوستند

شهرداران بیش از 225 شهر در ایالات متحده به طرح سراسری ضد هک پیوستند. این طرح میخواهد با هکرهای باج گیر مبارزه کند و آنان را از سر راه شهروندان بردارد.

27 مرداد 1398

دیدار رهبران روسیه و بولیوی درباره تقویت همکاری راهبردی تا مخالفت با اعمال تحریم های یکجانبه

رئیس جمهوری روسیه با همتای بولیویایی خود که به مسکو سفر کرده بود دیدار کرد و در جریان این دیدار همکاری راهبردی میان دو کشور را تحسین کرد؛ در این دیدار رئیس جمهوری بولیوی از پوتین نیز برای سفر به کشورش دعوت کرد.

26 مرداد 1398

جزییات جدید درباره پیش درآمد سریال بازی تاج و تخت از زبان جورج آر.آر.مارتین

به نظر می رسد جورج آر.آر.مارتین خالق دنیا بازی تاج و تخت و نویسنده کتاب های نغمه آتش و یخ جواب هایی برای سوال های متعدد و بی سرانجام هواداران این سریال در خصوص سریال پیش درآمد دارد. بینندگان مشتاق اند بدانند که در پیش درآمد بازی تاج و تخت قرار است با چه...

25 مرداد 1398

کمبود ایستگاه های پایش هوا در مرکز شهر تهران

رئیس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران تصمیم شورای شهر در معین نرخ طرح ترافیک جدید را شجاعانه بیان کرد و همچنین گفت: کمبود ایستگاه های پایش در محدوده مرکزی شهر همچنان وجود دارد.

24 مرداد 1398

بازآفرینی شهری آسیب های حاشیه نشینی را کاهش می دهد

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس، گفت: در استان قزوین حاشیه نشینی گسترده ای وجود ندارد اما همین میزان نیز باید موردتوجه قرار بگیرد چراکه حاشیه نشینی کانون جرم زاست.

24 مرداد 1398

خاتمه نهمین رویداد باشکوه صنایع دستی تبریز

نهمین نمایشگاه ملی صنایع دستی تبریز در حالی به کار خود سرانجام داد که با استقبال بی نظیر هنرمندان سراسر کشور و همچنین مردم هنردوست تبریز همراه بود.

24 مرداد 1398

جدیدترین میانبرها و ویژگی های دستیار هوشمند گوگل ، از فرمان های صوتی سریع تا رابط کاربری خارق العاده

به نظر می رسد آخرین نسخه از برنامه های گوگل دارای کدهای میانبر متعددی است که به کاربران اجازه می دهد درخواست های متداول خود را سریعتر دنبال نمایند.

23 مرداد 1398

بن بست در مذاکرات اینتر و یونایتد

روند مذاکرات باشگاه اینتر و منچستریونایتد برای انتقال روملو لوکاکو به بن بست خورده است چرا که باشگاه ایتالیایی حاضر نیست رقم مورد نظر طرف انگلیسی را بپردازد.

23 مرداد 1398

18 مدال ایران در تنیس روی میز و شنای بازی های جهانی کارگران

در روز سوم بازی های جهانی کارگران در اسپانیا ورزشکاران ایران در شنا و تنیس روی میز 18 مدال بدست آوردند.

22 مرداد 1398

یلدا؛ شبی به بلندای تاریخ و ادبیات

روزنامه خراسان: برخی حرف ها، اتفاق ها و مناسبت ها هرقدر هم تکرار شوند، تکراری نمی شوند؛ مثل نوروز که همواره روزهای آخر اسفند، چشم می کشیم سر برسد و هیچ وقت هم حوصله مان از جمله بارها گفته شده سال نو مبارک سر نمی رود؛ مثل روز تولد آدم های محبوب زندگی مان...

21 مرداد 1398

اهدای یک تندیس جدید در جشن حافظ

در نوزدهمین جشن سینمایی و تلویزیونی دنیای تصویر(حافظ) برای اولین بار از تندیس تازه ای با عنوان جایزه دستاورد فردی ویژه رونمایی خواهد شد.

21 مرداد 1398

شهادت 2 جوان کشمیری در تازه ترین یورش نظامیان هندی

نظامیان هندی در ادامه عملیات های سرکوبگرانه خود با حمله به مردم مظلوم کشمیر 2 جوان دیگر را نیز به شهادت رساندند.

20 مرداد 1398

اپراتورها کم فروشی اینترنت را جبران کردند، ارزیابی مجدد مستندات

به گزارش خبرنگاران به نقل از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، حسین فلاح جوشقانی گفت: پس از انتشار گزارش مبنی بر وجود مغایرت در بسته های اینترنتی بعضی از دارندگان موافقت نامه پروانه ارتباطات ثابت و الزام آنان به جبران خدمات برای مشترکان، شرکت...

20 مرداد 1398

بهبود اوضاع جسمانی رئیس جمهور تونس

مشاور باجی قائد السبسی، رئیس جمهور تونس از بهبود اوضاع جسمانی وی اطلاع داد.

19 مرداد 1398

4 اثر تاریخی کرمان مجهز به سامانه فروش بلیت الکترونیک شد

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان از تجهیز چهار اثر تاریخی این استان به سامانه فروش بلیت الکترونیک اطلاع داد.

18 مرداد 1398

گابارد خطاب به ترامپ: تا دیر نشده، به برجام بازگرد

به گزارش خبرنگاران، تولسی گابارد عضو دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا از ایالت هاوایی و نامزد دموکرات ها در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 در این کشور امروز دوشنبه در پیامی توئیتری خطاب به دونالد ترامپ رئیس جمهوری کشورش نوشت: راهبردی که درباره ایران اتخاذ...

18 مرداد 1398

ماهیگیری طاهری در آب گل آلود پرسپولیس

علی اکبر طاهری می گوید: قول هایی به او داده شده بود اما اجرا نشد و این موضوع بی اعتمادی را به وجود آورد. این مسائل نشان می دهد که او از زمان مدیریت قبلی ناراحت بود.

17 مرداد 1398

عکس تولد یک سیاره از درون حلقه های ستاره جوان

به گزارش خبرنگاران به نقل از ساینس آلرت، ستاره ها در ابتدای شکل گیری خود توسط حلقه ای از گرد و غبار و گاز محاصره می شوند که به قرص ما قبل سیاره ای شهرت دارد.

17 مرداد 1398
تعداد: (260)