اعلام آرای کمیته انضباطی درباره تیم های فوتسال

به گزارش وبلاگ امین و کیوان، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای خود را درباره تیم های فوتسال صادر کرد.

اعلام آرای کمیته انضباطی درباره تیم های فوتسال

به گزارش وبلاگ امین و کیوان و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای خود را در خصوص تیم های فوتسال صادر کرد.

دیدار تیم های فوتسال اهوارای بهبهان و مقاومت البرز از سری رقابت های لیگ برتر برگزار و محمدرضا عطارپری، مربی تیم اهورای بهبهان به دلیل اهانت به داور که منجر به اخراجش شد به دو جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت 20 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. (این رأی درباره محرومیت قابل تجدیدنظر و جریمه نقدی قطعی است).

تیم فوتسال ستارگان ورامین به دلیل فحاشی یکی از لیدرهایش به داور و کننده فدراسیون در دیدار برابر سوهان محمدسیمای قم باید 50 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

مسابقه تیم های گیتی پسند اصفهان و ملی حفاری اهواز برگزار گشت و از سوی عباس خالدی و فارس ضیا غم، پرشک و مربی تیم ملی حفاری تخلفاتی مبنی بر رفتار غیرورزشی رخ داد. هرکدام از نفرات فوق جداگانه به توبیخ کتبی محکوم شدند.

فرید نمازی و احمد ملاعلی، بازیکنان تیم ملی حفاری اهواز به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه، هر کدام به پرداخت 10 میلیون ریال جریمه نقدی به طور جداگانه محکوم شدند.

تیم گیتی پسند اصفهان به دلیل داشتن سه بازیکن اخطاری و پرتاب اشیا از سوی تماشاگرانش به پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

تیم ملی حفاری اهواز نیز به دلیل داشتن هفت بازیکن اخطاری و خروج تیم از زمین مسابقه به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

دیدار نامی نو و پارس آرای شیراز از سری رقابت های فوتسال بانوان که قرار بود روز 22 آبان ماه برگزار شود به دلیل عدم حضور تیم پارس آرای شیراز در زمین، برگزار نشد. کمیته انضباطی طبق ماده 62 مقررات انضباطی نتیجه را 3 بر صفر به سود تیم مقابل اعلام و باشگاه پارس آرای شیراز را به پرداخت 70 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد. (این رأی درباره نتیجه مسابقه قابل تجدیدنظر و جریمه نقدی قطعی است).

گفتنی است، با وجود مقررات مصروحه در آیین نامه برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتسال بانوان مبنی بر حذف و سقوط به رده پایین تر تیم هایی که از حضور در یک مسابقه امتناع می کنند، کمیته انضباطی از اعمال این تصمیم با لحاظ جهات مخففه ماده 93 نسبت به تیم پارس آرا شیراز خودداری و متذکر می شود در صورت تکرار و عدم حضور در مسابقات بعدی یقیناً تنبیهات شدید متوجه این تیم متخلف خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اعلام آرای کمیته انضباطی درباره تیم های فوتسال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام آرای کمیته انضباطی درباره تیم های فوتسال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید