تسکین سردرد و احساس آرامش با فشار دادن نقاطی از بدن

به گزارش وبلاگ امین و کیوان، به یاری طب فشاری می توانید بعضی درد ها را تسکین بخشد و به بهبود سلامت بدن خود یاری کنیم.

تسکین سردرد و احساس آرامش با فشار دادن نقاطی از بدن

به گزارش خبرنگار ، طب فشاری یکی از قدیمی ترین روش های درمانی در جهان است که می تواند به طور طبیعی بعضی درد ها را تسکین بخشد و حال شما را بهتر کند. طب فشاری یک تکنیک باستانی است که در طب سنتی چینی از دیرباز مورد استفاده قرار گرفته است، در این روش با فشار بعضی نقاط بر روی سر یا بدن عملکرد اندام ها بهبود پیدا می نماید اگر این روش را به طور مرتب انجام دهید از فواید آن در بهبود سلامت جسمانی و روحی خود با خبر خواهید شد.

معجزه طب فشاری در بهبود گردش خون و کاهش درد

طب فشاری به برطرف تنگی نفس، بهبود گردش خون، کاهش درد و ریلکس شدن بدن و ذهن یاری می نماید به همین دلیل یکی از بهترین روش ها برای احساس آرامش در زمان هایی محسوب می گردد که استرس زیادی دارید. به یاد داشته باشید که طب فشاری یک طب مکمل است و به عنوان درمان اصلی مورد استفاده قرار نمی گیرد، بلکه به طور طبیعی در کنار درمان های اصلی به تسکین درد و بهبود سریع تر بیماری یاری می نماید. ما به شما چند نقطه طب فشاری را در سر و گردن معرفی می کنیم که با استفاده از این شرایط ها در هر شرایطی حتی در محل کار می توانید گردش خون خود را بهبود بخشید و احساس بهتری داشته باشید.

تکنیک طب فشاری که فشار خون شما را در عرض 5 دقیقه پایین می آورد

استرس را با فشار دادن این نقطه بدن از بین ببرید

نقطه فشاری بامبو (bamboo) بر بهبود عملکرد مجاری هوایی بینی و کاهش استرس و باز شدن راه بینی یاری می نماید، برای پیدا کردن این نقطه کافی است تا انگشتانتان را در گوشه خارجی چشم قرار دهید و استخوان چشم خود را احساس کنید، این نقطه احساسات شما را تحریک می نماید و می توانید احساس بهتری داشته باشید، برای تاثیر بیشتر یک دقیقه این نقطه را فشار دهید البته توجه داشته باشید که فشار بیش از حد باعث بروز عارضه در دید شما می گردد.

سردرد و حملات میگرنی را با فشار این نقطه تسکین بخشید

دو نقطه به نام بوی خوش (Welcome Fragrance) فواید زیادی در تسکین سردرد دارند و این دو نقطه در کنار مجاری و سوراخ های بینی قرار گرفته اند و فشار این نقاط عوارض ناشی از حملات میگرنی و عارضه های سینوسی را درمان می نماید، کافی است تا انگشتان خود را در این ناحیه قرار دهید و یک دقیقه آن را ماساژ دهید.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "تسکین سردرد و احساس آرامش با فشار دادن نقاطی از بدن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تسکین سردرد و احساس آرامش با فشار دادن نقاطی از بدن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید