تقی اکبرنژاد: نسبت به تیم امید غریبه نیستم، کامران قاسم پور آسیب دیده اما به او امیدواریم

به گزارش وبلاگ امین و کیوان، سرمربی تیم ملی کشتی آزاد امید گفت: امید زیادی داریم که در مسابقات جهانی مجارستان جزو 3 تیم برتر جهان قرار بگیریم و نسبت به دوره قبل جایگاه خود را ارتقاء ببخشیم.

تقی اکبرنژاد: نسبت به تیم امید غریبه نیستم، کامران قاسم پور آسیب دیده اما به او امیدواریم

تقی اکبرنژاد که پس از استعفای اخیر علیرضا رضایی هدایت تیم ملی کشتی آزاد زیر 23 سال را بر عهده گرفته است، در گفت وگو با وبلاگ امین و کیوان در ارزیابی از وضعیت کشتی گیران امید برای شرکت در مسابقات جهانی مجارستان اضافه نمود: برای حضور پرقدرت در مسابقات جهانی مجارستان سه اردو پیش بینی کرده بودیم که دومین اردو 18 مهر به پایان می رسد و اردوی بعدی که وصل به اعزام است از 23 مهر شروع می شود و تا زمان اعزام تیم که آبان ماه است ادامه خواهد داشت.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا ترکیب نهایی تیم اعزامی امید به مسابقات جهانی مجارستان تعیین شده یا خیر؟ گفت: ترکیب تیم از نظر ما تعیین است اما باید فدراسیون کشتی اعلام کند.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد امید همچین پیرامون این پرسش که در چه وزنهایی شانس مدال داریم، اظهار داشت: در هر 10 وزن شانس کسب مدال داریم و در هیچ وزنی ناامید نیستیم. البته کشتی گیران شرایط بسیار خوبی دارند و اگر بتوانند در مجارستان کشتی های خود را به نمایش بگذارند قطعا در جمع 3 تیم برتر جهان قرار می گیریم.

اکبرنژاد گفت: نسبت به تیم امید غریبه نیستم و بارها در مسابقات آسیایی، جهانی و اردوها کنار این تیم بودم و با آنها کار کردم. بنابراین شناخت کافی نسبت به آنها دارم و مطمئنم این تیم می تواند نسبت به دوره قبل که سوم جهان شد جایگاه بهتری را کسب کند. البته هدف گذاری ما قرار دریافت در جمع 3 تیم برتر جهان است و اگر مسئله ای پیش نیاید امیدوار به ارتقاء جایگاه خود هستیم.

وی در پایان پیرامون وضعیت کشتی گیران از نظر آسیب دیدگی اضافه نمود: به جز کامران قاسم پور که در اردوی بزرگسالان آسیب دیده است، بقیه کشتی گیران شرایط خوبی دارند. البته قاسم پور نیز در حال حاضر کارهای درمانی و فیزیوتراپی خود را انجام می دهد و هنوز تمرینات کشتی را شروع نکرده است. او یکی از بهترین مهره ها و امید طلایی ما در جهانی مجارستان است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تقی اکبرنژاد: نسبت به تیم امید غریبه نیستم، کامران قاسم پور آسیب دیده اما به او امیدواریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تقی اکبرنژاد: نسبت به تیم امید غریبه نیستم، کامران قاسم پور آسیب دیده اما به او امیدواریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید