جمعی از دانشجویان دانشگاه تهران در اعتراض به تریبون یک طرفه رئیس جمهور تجمع کردند ، حقوقدان ها دانشگاه را پادگان کردند

به گزارش وبلاگ امین و کیوان، جمعی از دانشجویان دانشگاه تهران دقایقی پیش در اعتراض به عملکرد دولت و همچنین تریبون یک طرفه رئیس جمهور در مراسم شروع سال تحصیلی جدید که با حضور روحانی در حال برگزاری است، در دانشگاه تهران تجمع کردند.

جمعی از دانشجویان دانشگاه تهران در اعتراض به تریبون یک طرفه رئیس جمهور تجمع کردند ، حقوقدان ها دانشگاه را پادگان کردند

به گزارش خبرنگار دانشگاه وبلاگ امین و کیوان، همزمان با شروع مراسم نمادین سال تحصیلی جدید در دانشگاه تهران با حضور حسن روحانی، رییس جمهور و وزرای علوم و بهداشت؛ تعدادی از دانشجویان در حاشیه این مراسم تجمع کردند.

این دانشجویان با در دست داشتن پلاکارد هایی با محتوای آقای رئیس جمهور ما درد مردم داریم، مراسم بدون حضور میزبانان، مگر دانشجو چه می خواست بگوید؟ ورود افراد زیر 40 سال به داخل سالن ممنوع، مسائل با بریدن صدای ملت حل نمی گردد، خصوصی سازی رانتی غارت سرمایه ملت، بریدن صدا از نوع تدبیر و امید، حقوقدان ها دانشگاه را پادگان نموده اند، جنس شروع سال تحصیلی کارمندان وزارت علومی، روحانی کلیدت کجاست درب سالن را بسته اند، مسئولان در خوابند کارخانه ها یک به یک می خوابند و تورم و گرانی وعده هات کجان روحانی اعتراض خود را به عملکرد دولت و هم چنین تریبون یک طرفه رئیس جمهور بدون اختصاص تریبون به تشکل های دانشجویی در مراسم شروع سال تحصیلی جدید نشان دادند.

همچنین این دانشجویان با زدن برچسب بر دهان خود اعتراض خود را نسبت به عدم انتقادپذیری دولت و هم چنین عدم اختصاص تریبون به تشکل های دانشجویی در مراسم شروع سال تحصیلی جدید در دانشگاه تهران اعلام کردند.

گفتنی است، در حال حاضر فضای امنیتی در دانشگاه تهران حاکم است و در بخش های مختلف این دانشگاه نیرو های حراست در حال گشت زنی هستند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "جمعی از دانشجویان دانشگاه تهران در اعتراض به تریبون یک طرفه رئیس جمهور تجمع کردند ، حقوقدان ها دانشگاه را پادگان کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جمعی از دانشجویان دانشگاه تهران در اعتراض به تریبون یک طرفه رئیس جمهور تجمع کردند ، حقوقدان ها دانشگاه را پادگان کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید