درخواست جدید پاری سن ژرمن برای فروش نیمار به بارسلونا

به گزارش وبلاگ امین و کیوان، قهرمان فصل گذشته لوشامپیونه برای موافقت با انتقال ستاره برزیلی اش به نوکمپ خواسته جدیدی مطرح نموده است.

درخواست جدید پاری سن ژرمن برای فروش نیمار به بارسلونا

به گزارش وبلاگ امین و کیوان، و به نقل از نشریه اسپورت اسپانیا، با وجود به بن بست خوردن دور نخست مذاکرات نمایندگان باشگاه بارسلونا با همتایان خود در پاری سن ژرمن برای برگرداندن نیمار به نوکمپ، قهرمان فصل گذشته لالیگا هنوز از محقق شدن این جابجایی قطع امید نکرده است.

درخواست قبلی پاریسی ها برای موافقت با انتقال نیمار به بارسلونا، دریافت فیلیپه کوتینیو، نلسون سمدو و یک بازیکن دیگر به صورت قرضی به علاوه 100 میلیون یورو بود که طرف اسپانیایی آن را مورد ارزیابی قرار نداده است. بارسلونا قصد ندارد برای خرید نیمار پول هنگفتی بپردازد و برنامه اش راضی کردن PSG به معاوضه بازیکن است. از طرفی بازیکنانی که پاریسی ها روی شان دست می گذارند، کسانی هستند که بارسلونا با فروش شان مخالف است و یکی از آنها دمبله است، بازیکنی که کاتالان ها دو فصل پیش برای خرید او از دورتموند رقمی بالغ بر 120 میلیون یورو پرداختند.

به نظر می رسد پاری سن ژرمن می خواهد به هر ترتیبی شده، ارزش بازیکنانی که میان دو باشگاه رد و بدل می شوند نزدیک به همان رقم 222 میلیون یوروی باشد که این باشگاه 2 سال پیش بابت خرید نیمار به بارسلونا پرداخت اما بارسایی ها معتقدند که افت نیمار در دو سال اخیر، ارزش او را به رقمی در حدود 160 میلیون یورو کاهش داده است.

در این میان پاری سن ژرمن از بارسایی ها خواسته که عثمان دمبله را در بسته پیشنهادی شان برای معاوضه بازیکن بگنجانند اما بارسلونا این پیشنهاد را نپذیرفته است. بارسایی ها بیشتر تمایل دارند کوتینیو و بازیکنی مانند راکیتیچ را راهی پارک دو پرنس نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "درخواست جدید پاری سن ژرمن برای فروش نیمار به بارسلونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست جدید پاری سن ژرمن برای فروش نیمار به بارسلونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید