دوچرخه سواری آلمانی حادثه دیده در راه ترک ایران ، خاطره ام با آن حادثه خراب نخواهد شد

خبرنگاران: فیلیپ مارکگراف دوچرخه سوار آلمانی که پس از شکست سرطان با دوچرخه سفر می کرد، 10 روز پیش در شمال ایارن مورد حمله، ضرب و شتم و سرقت شد. این گردشگر خارجی که به شدت آسیب دیده بود، برای درمان به تهران منتقل شده است.

دوچرخه سواری آلمانی حادثه دیده در راه ترک ایران ، خاطره ام با آن حادثه خراب نخواهد شد

او با تازگی با انتشار چند عکس در صفحه شخصی خود ضمن تشکر از کسانی که به او یاری کردند، خبر از ترک ایران داده است. او در این متن همچنین از کسانی که با او ابراز همدردی کردند، تشکر نموده و نوشته است که خاطره خوبش از سفر به ایران تحت تاثیر این حادثه قرار نخواهد گرفت. او همچنین خبر داده برای بهبودی فک شکسته اش به زمان احتیاج دارد و بعد از بهبودی دوباره سفر را شروع خواهد نمود.

این دوچرخه سوار چهارشنبه 2 مرداد ساعت حدود 21 شب در شهر نشتارود و در نزدیکی تنکابن توسط 7 نفر مهاجم مورد ضرب و شتم قرار گرفته و وسایلش نیز به سرقت می رود. وی که به شدت از ناحیه صورت آسیب دیده و دچار شکستگی فک و دندان شده بود، به بیمارستان شهید رجایی تنکابن منتقل می گردد.

بلافاصله پس از اینکه فرمانداری تنکابن و نیروی انتظامی در جریان ماجرا قرار می گیرند، در مدت زمان کوتاهی 7 متهم این پرونده دستگیر و به زندان منتقل شده اند و اموال مسروقه نیز کشف و تحویل مالباخته شده است.

منبع: چمدان

به "دوچرخه سواری آلمانی حادثه دیده در راه ترک ایران ، خاطره ام با آن حادثه خراب نخواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دوچرخه سواری آلمانی حادثه دیده در راه ترک ایران ، خاطره ام با آن حادثه خراب نخواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید