زهرا قنبری: تورنمنت کافا محک بسیار خوبی بود، فوتبال بانوان توانایی کسب نتایج خوب در آسیا را دارد

کاپیتان تیم ملی فوتبال بانوان درباره نایب قهرمانی تیم ایران در رقابت های کافا گفت: این مسابقات محک بسیار خوبی بود و تیم بسیار هماهنگ کار کرد.

زهرا قنبری: تورنمنت کافا محک بسیار خوبی بود، فوتبال بانوان توانایی کسب نتایج خوب در آسیا را دارد

زهرا قنبری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران گفت: توانایی قهرمانی در تورنمنت کافا را داشتیم. تیم ایران بسیار هماهنگ بازی کرد. بازیکنان روحیه خوبی داشتند و کار تیمی بسیار عالی را ارائه دادند.

وی اضافه کرد: تورنمنت کافا محک بسیار خوبی برای ما بود. حالا شناخت بیشتری از نقاط قوت و ضعف خود داریم. به طورحتم در بازی های آینده نتایج بهتری را رقم خواهیم زد.

کاپیتان تیم ملی فوتبال بانوان ادامه داد: سطح فنی مسابقات خوب بود و تیم ایران نتایج بسیار خوبی برابر حریفان کسب کرد اگرچه توانایی قهرمانی در این مسابقات را نیز داشتیم اما متاسفانه برابر ازبکستان بازی را واگذار کردیم. این بازی بسیار خوب بود. ازبک ها شگفت زده شده بودند از بازی تیم ایران به همین دلیل بازی را کمی خشن پیش بردند.

قنبری بیان کرد: کادرفنی تیم ملی برای رسیدن به این موفقیت خیلی زحمت کشید. از تمامی اعضای کادرفنی تشکر ویژه دارم. بازیکنان تیم نیز تمام کوشش خود را کردند تا مزد زحمات کادرفنی را به خوبی در زمین مسابقه پاسخ بدهند.

وی توضیح داد: تغییر را در تیم به خوبی می توان درک کرد. تیم فوتبال بانوان ایران نسبت به قبل رشد کیفی خوبی داشته است و این تغییر را نیز خودمان احساس می کنیم. این تغییرات روحیه تیمی ما را بالا برده است و برای بازی های پیش رو با اعتماد به نفس و انگیزه بالاتری کوشش می کنیم.

ملی پوش تیم فوتبال بانوان گفت: دور دوم رقابت های مقدماتی المپیک 2020 فروردین ماه شروع خواهد شد. دراین مدت باید به خوبی تمرین کنیم تا هروز بهتر از روز قبل باشیم. تیم ایران توانایی کسب بهترین نتایج را در آسیا دارد. امیدوارم دراین میان فوتبال بانوان را مورد حمایت بیشتر قرار بدهند تا در سایه این حمایت ها نتایج خوبی را کسب کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "زهرا قنبری: تورنمنت کافا محک بسیار خوبی بود، فوتبال بانوان توانایی کسب نتایج خوب در آسیا را دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زهرا قنبری: تورنمنت کافا محک بسیار خوبی بود، فوتبال بانوان توانایی کسب نتایج خوب در آسیا را دارد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید