ستاره سریال های وسترن درگذشت

به گزارش خبرنگاران به نقل از ورایتی، وین موندر ستاره سریال های وسترن دهه 60 میلادی آمریکا که احتمالا یکی از شخصیت های فیلم روزی روزگاری در هالیوود جدیدترین اثر کوئنتین تارانتینو با الهام از شخصیت وی به تصویر کشیده گردد، روز 11 نوامبر در سن 80 سالگی در ایالت ورمانت درگذشت. این خبر 10 روز بعد از مرگ این بازیگر اعلام شده است.

ستاره سریال های وسترن درگذشت

موندر در مجموعه های تلویزیونی مشهور آمریکا در دهه 60 میلادی از جمله سریال وسترن کاستر محصول ای بی سی در نقش ژنرال جرج آرمسترانگ کاستر و مجموعه تلویزیونی لنسر در نقش اسکات لنسر به ایفای نقش پرداخت. مجموعه تلویزیونی وسترن لنسر که موندر عمده شهرتش را مدیون آن است بین سال های 1968 تا 1970 در دو فصل از شبکه سی بی اس به نمایش درآمد.

مهم ترین حضور موندر در سینما مربوط به فیلم کم نام و نشان هفت دقیقه (1971) است که او در آن با بازیگرانی چون جان کارادین و تام سلک همبازی شد.

نام موندر در یک سال اخیر با اعلام شخصیت های فیلم جدید تارانتینو دوباره بعد از مدت ها بر سر زبان ها افتاد. در فیلم پیش روی کوئنتین تارانتینو با نام روزی روزگاری در هالیوود که داستانش در سال 1969 می گذرد قرار است لوک پری نقش شخصیت اسکات لنسر کاراکتر مجموعه تلویزیونی لنسر با بازی وین موندر را ایفا نماید. داستان روزی روزگاری در هالیوود درباره قتل شارون تیت ستاره هالیوود در دهه 60 میلادی توسط خانواده منسون است. در داستان این فیلم شخصیت های مطرح هالیوود در دهه 60 مانند استیو مک کویین حضور دارند.

موندر دسامبر 1937 در نیوبرانزویک کانادا بدنیا آمده بود. او پس از دوران دبیرستان در نیروی دریایی ایالات متحده آمریکا مشغول به فعالیت شد، او بعدها پس از آن که زیر نظر استلا آدلر مدرس بزرگ بازیگری در نیویورک حرفه بازیگری را فرا گرفت وارد عرصه بازیگری شد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "ستاره سریال های وسترن درگذشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ستاره سریال های وسترن درگذشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید