نبی: تمام بازیکنان می مانند به جز آنهایی که پیشنهاد خارجی دارند، پرسپولیس خانه برانکوست

مهدی محمدنبی، عضو هیئت مدیره تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد که برانکو یک پرسپولیسی است و این باشگاه هم خانه اوست.

نبی: تمام بازیکنان می مانند به جز آنهایی که پیشنهاد خارجی دارند، پرسپولیس خانه برانکوست

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، مهدی محمدنبی در حاشیه دیدار پرسپولیس - السد قطر گفت: ابتدا قهرمانی لیگ برتر را به همه طرفداران تبریک می گویم. ان شاءالله هدف بعدی باشگاه قهرمانی در جام حذفی خواهد بود.

وی درباره پیشنهادهایی که برای برانکو مطرح شده است، مطرح نمود: آقای برانکو امروز درباره این موضوع صحبت کرد. او یک پرسپولیسی است، اینجا هم خانه اوست و ما در خدمتش هستیم.

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس درباره جدایی بعضی از بازیکنان از باشگاه توضیح داد: بازیکنی از تیم جدا نمی گردد، درباره بازیکنانی هم که پیشنهاد خارجی داشته باشند برانکو و مدیرعامل باشگاه تصمیم گیری می نمایند.

نبی درباره صحبت های رئیس فدراسیون فوتبال که گفته است تیم های لیگ رجحان نمی توانند خارج از ایران اردو بزنند، اعلام کرد: منظور آقای تاج تیم هایی است که در لیگ قهرمانان آسیا حضور ندارند. تیم ما در لیگ قهرمانان آسیاست و قاعدتاً اردوها باید براساس نظرات سرمربی برگزار گردد. به هر صورت منتظریم تا ببینیم دستورالعمل این موضوع می آید یا نه.

وی در پاسخ به این سؤال که بودیمیر در پرسپولیس می ماند یا نه، گفت: تمام بازیکنان می مانند مگر بازیکنانی که پیشنهاد خارجی داشته باشند که آنجا هم آقای عرب تصمیم گیرنده است.

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس درباره روند خصوصی سازی باشگاه توضیح داد: این موضوع مصوبه دولت است و یک کارگروه از سوی دولت و مجلس تعیین شده و آنها آنالیز می نمایند و نظر نهایی را خواهند داد. این موضوع در دولت کار کارشناسی شده است و ما هم تمکین می کنیم. باشگاه های ما که در لیگ حرفه ای هستند باید به سمت خصوصی شدن برود.

نبی درباره این موضوع که مدیرعامل سپاهان گفته است اجازه نمی دهند قانون 50-50 برای حضور تماشاگران در دیدار نیمه نهایی جام حذفی اجرا گردد، اعلام کرد: مقررات می گوید که قانون 50-50 اجرا گردد و غیر از آن نیست.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "نبی: تمام بازیکنان می مانند به جز آنهایی که پیشنهاد خارجی دارند، پرسپولیس خانه برانکوست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نبی: تمام بازیکنان می مانند به جز آنهایی که پیشنهاد خارجی دارند، پرسپولیس خانه برانکوست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید