پیش بینی رسول خادم از نتیجه کشتی فرنگی در بازیهای آسیایی

به گزارش خبرنگاران، رقابت های کشتی فرنگی بازیهای آسیایی 2018 اندونزی از ساعت 10:30 امروز در جاکارتا شروع خواهد شد که طی آن مدعیان اوزان 60 و 67 کیلوگرم به میدان می روند.

پیش بینی رسول خادم از نتیجه کشتی فرنگی در بازیهای آسیایی

همچنین مسابقات اوزان 77، 87، 97 و 130 کیلوگرم نیز فردا چهارشنبه 31 مردادماه برگزار خواهد شد.

در همین راستا رسول خادم رئیس فدراسیون کشتی در خصوص عملکرد این تیم در بازیهای آسیایی گفت: پیش بینی ما برای کشتی فرنگی با توجه به شرایط موجود کسب دو مدال طلاست. البته که تا وارد مسابقه نگردیده اند نمی توان در این باره اظهار نظر کرد اما با این وجود امیدوار هستیم که به هدف شان برسند.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد در رابطه با نتایج نهایی شاگردان خود در جاکارتا نیز گفت: پیش بینی ما با توجه به وضعیت بچه ها و تغییر و کاهش اوزان نسبت به دوره قبلی و همچنین شرایط کشورهای آسیای میانه که با جذب کشتی گیران روسی ایجاد نموده اند، این بود که به 2 مدال طلا خواهیم رسید. خوشبختانه بچه ها غیرت نموده و در همان روز نخست به 2 طلا رسیدیم و در روز خاتمهی هم پرویز هادی به نشان طلا رسید تا با 3 طلا به کار خود خاتمه دهیم.

خادم در خاتمه گفت: بچه های ما شرایط یکسانی نداشتند و بعضی کم تجربه و برخی تجربه بیشتری داشتند. ما در سال های گذشته و در سنگین وزن به خصوص 97 و 125 کیلوگرم آسیا به مدال رسیده ایم، اما سال جاری به توجه به شرایطی که شرح دادم کار تا حدودی برایمان دشوار گردیده بود. البته با کوشش ملی پوشان، این بار هم دستمان از مدال کوتاه نماند و توانستیم عنوان قهرمانی سنگین وزن را ازآن خود کنیم.

رقابت های کشتی آزاد بازی های آسیایی 2018 جاکارتا روزهای 28 و 29 مردادماه برگزار گردید که در خاتمه تیم ایران توسط حسن یزدانی، علیرضا کریمی و پرویز هادی در اوزان 86، 97 و 125 کیلوگرم صاحب مدال طلا و رضا اطری در وزن 57 کیلوگرم صاحب مدال برنز شد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "پیش بینی رسول خادم از نتیجه کشتی فرنگی در بازیهای آسیایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش بینی رسول خادم از نتیجه کشتی فرنگی در بازیهای آسیایی"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید