کولاکوویچ: بلغارستان شجاع تر و خوش شانس تر بود

به گزارش وبلاگ امین و کیوان و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران در مورد شکست 3 بر صفر شاگردانش مقابل بلغارستان در مرحله دوم مسابقات قهرمانی دنیا، گفت: قبل از هر چیزی به تیم ملی بلغارستان تبریک می گویم. آنها از ابتدای بازی، سرویس های بسیار خوب با خطای بسیار کمی زدند و این سرویس های قدرتمند در تمام طول بازی ادامه داشت. آنها با همین حربه، مسائل زیادی برای ما در طراحی حملات ایجاد کردند.

کولاکوویچ: بلغارستان شجاع تر و خوش شانس تر بود

او ادامه داد: ما در ست های دوم و سوم شانس پیروز شدن داشتیم ولی باید بگویم که بلغارستان بهتر از ما بازی کرد و در بعضی لحظات بازی، شجاع و بعضی لحظات، خوش شانس بودند.

کولاکوویچ توضیح داد: ما به اینجا آمدیم تا در همه بازی ها بجنگیم و فردا شانس جدیدی داریم تا مقابل کانادا هم بجنگیم. شاید بازیکنان من امشب ناامید و خسته شدند ولی مطمئن هستم که فردا می توانند با انرژی مضاعف به مصاف کانادا بروند. کار آسانی نیست ولی بازیکنان تیم ایران به خاطر طرفداران خود، خواهند جنگید.

سرمربی تیم ملی ایران گفت: اگر بتوانیم 2 بازی بعدی خود را ببریم و نتایج گروه های دیگر به سود ما باشد، می توانیم در جمع 6 تیم برتر در تورین باشیم ولی ابتدا باید با کانادا بازی کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "کولاکوویچ: بلغارستان شجاع تر و خوش شانس تر بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کولاکوویچ: بلغارستان شجاع تر و خوش شانس تر بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید