از بلغارستان، بلغارستان، نخستین حریف ایران در مرحله دوم، دیدارهای تکراری در انتظار شاگردان کولاکوویچ

به گزارش وبلاگ امین و کیوان، تیم ملی والیبال ایران که به عنوان تیم دوم گروه D پس از لهستان، راهی مرحله دوم مسابقات قهرمانی مردان دنیا گردیده است در این مرحله به ترتیب با بلغارستان، کانادا و آمریکا روبرو می گردد.

از بلغارستان، بلغارستان، نخستین حریف ایران در مرحله دوم، دیدارهای تکراری در انتظار شاگردان کولاکوویچ

به گزارش خبرنگار اعزامی وبلاگ امین و کیوان از بلغارستان، تیم ملی والیبال ایران که 4 پیروزی، یک شکست و 11 امتیاز به عنوان تیم دوم گروه D پس از لهستان، راهی مرحله دوم مسابقات قهرمانی مردان دنیا گردیده است در این مرحله به ترتیب با بلغارستان، کانادا و آمریکا روبرو می گردد.

برنامه بازی های ایران در مرحله دوم به توضیح زیر است:

جمعه 30 شهریور: بلغارستان - ایران، ساعت 20:30 (وقت محلی) شنبه 31 شهریور: ایران - کانادا، ساعت 17 (وقت محلی) یکشنبه اول مهر: ایران - آمریکا، ساعت 17، (وقت محلی)

تیم ملی ایران سابقه بازی با هر 3 تیم را در 2 هفته گذشته دارد. بازیکنان ایران در تورنمنت 4 جانبه اسلوونی با آمریکا و کانادا بازی کردند و در مرحله نخست مسابقات قهرمانی دنیا به مصاف بلغارستان رفتند.

گروه بندی مرحله دوم مسابقات به توضیح زیر معین شد:

گروه E، میلان: ایتالیا، هلند، روسیه، فنلاند گروه F، بولونا: برزیل، بلژیک، اسلوونی، استرالیاگروه G، صوفیه: آمریکا، ایران، بلغارستان، کانادا گروه H، وارنا: لهستان، صربستان، فرانسه، آرژانتین

هر 16 تیم صعود کننده به مرحله دوم با پیروزی و امتیازات مرحله نخست وارد این مرحله گردیده است. به این ترتیب تیم ملی ایران پیش از آغاز مسابقات دور دوم با 4 پیروزی، یک شکست و 11 امتیاز پس از آمریکا، تیم دوم گروه G است.

تیم های نخست گروه های 4 گانه و بهترین تیم های دوم (2 تیم) راهی مرحله سوم مسابقات خواهند شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "از بلغارستان، بلغارستان، نخستین حریف ایران در مرحله دوم، دیدارهای تکراری در انتظار شاگردان کولاکوویچ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از بلغارستان، بلغارستان، نخستین حریف ایران در مرحله دوم، دیدارهای تکراری در انتظار شاگردان کولاکوویچ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید