از بلغارستان، بلغارستان، نخستین حریف ایران در مرحله دوم، دیدارهای تکراری در انتظار شاگردان کولاکوویچ

تیم ملی والیبال ایران که به عنوان تیم دوم گروه D پس از لهستان، راهی مرحله دوم مسابقات قهرمانی مردان دنیا گردیده است در این مرحله به ترتیب با بلغارستان، کانادا و آمریکا روبرو می گردد.

از بلغارستان، بلغارستان، نخستین حریف ایران در مرحله دوم، دیدارهای تکراری در انتظار شاگردان کولاکوویچ

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از بلغارستان، تیم ملی والیبال ایران که 4 پیروزی، یک شکست و 11 امتیاز به عنوان تیم دوم گروه D پس از لهستان، راهی مرحله دوم مسابقات قهرمانی مردان دنیا گردیده است در این مرحله به ترتیب با بلغارستان، کانادا و آمریکا روبرو می گردد.

برنامه بازی های ایران در مرحله دوم به توضیح زیر است:

جمعه 30 شهریور: بلغارستان - ایران، ساعت 20:30 (وقت محلی) شنبه 31 شهریور: ایران - کانادا، ساعت 17 (وقت محلی) یکشنبه اول مهر: ایران - آمریکا، ساعت 17، (وقت محلی)

تیم ملی ایران سابقه بازی با هر 3 تیم را در 2 هفته گذشته دارد. بازیکنان ایران در تورنمنت 4 جانبه اسلوونی با آمریکا و کانادا بازی کردند و در مرحله نخست مسابقات قهرمانی دنیا به مصاف بلغارستان رفتند.

گروه بندی مرحله دوم مسابقات به توضیح زیر معین شد:

گروه E، میلان: ایتالیا، هلند، روسیه، فنلاند گروه F، بولونا: برزیل، بلژیک، اسلوونی، استرالیاگروه G، صوفیه: آمریکا، ایران، بلغارستان، کانادا گروه H، وارنا: لهستان، صربستان، فرانسه، آرژانتین

هر 16 تیم صعود کننده به مرحله دوم با پیروزی و امتیازات مرحله نخست وارد این مرحله گردیده است. به این ترتیب تیم ملی ایران پیش از آغاز مسابقات دور دوم با 4 پیروزی، یک شکست و 11 امتیاز پس از آمریکا، تیم دوم گروه G است.

تیم های نخست گروه های 4 گانه و بهترین تیم های دوم (2 تیم) راهی مرحله سوم مسابقات خواهند شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "از بلغارستان، بلغارستان، نخستین حریف ایران در مرحله دوم، دیدارهای تکراری در انتظار شاگردان کولاکوویچ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از بلغارستان، بلغارستان، نخستین حریف ایران در مرحله دوم، دیدارهای تکراری در انتظار شاگردان کولاکوویچ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید