یحیی جلالی فر، از راهنمایان گردشگری استان گلستان برگزیده کشوری شد

به گزارش وبلاگ امین و کیوان، در آیین بزرگداشت روز جهانی راهنمایان گردشگری در استان فارس که به مناسبت روز دوم اسفندماه مصادف با 21 فوریه، برگزار گشت , یحیی جلالی فر راهنمای گردشگری استان گلستان برگزیده کشوری شد.

یحیی جلالی فر، از راهنمایان گردشگری استان گلستان برگزیده کشوری شد

به گزارش وبلاگ امین و کیوان به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان، آیین بزرگداشت روز جهانی راهنمایان گردشگری در استان فارس، شهر شیراز روز پنجشنبه 2 اسفند برابر با 21 فوریه روز جهانی راهنمایان گردشگری برگزار شد.

در این مراسم که راهنمایان فعال گردشگری و اعضای هیئت مدیره انجمن صنفی راهنمایان استان گلستان و حدود هزار راهنمای گردشگری از سراسر کشور حضور داشتند، راهنمایان برگزیده هر استان، معرفی و تقدیر شدند.

یحیی جلالی فر، راهنمای گردشگری استان گلستان نیز به عنوان راهنمای برتر استان گلستان، مورد تقدیر قرار گرفت و به رسم یاد بود، تندیس و لوح سپاس دوازدهمین گردهمایی راهنمایان گردشگری کشور ، به او اهدا شد.

گردهمایی بزرگ راهنمایان گردشگری ایران از 30 بهمن تا سوم اسفندماه به میزبانی کلانشهر شیراز با موضوع بازدید از مجموعه های جدید جهانی ثبت شده این استان برگزار شد.

منبع: میراث آریا

به "یحیی جلالی فر، از راهنمایان گردشگری استان گلستان برگزیده کشوری شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یحیی جلالی فر، از راهنمایان گردشگری استان گلستان برگزیده کشوری شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید