به مناسبت 40 سالگی واکمن: سونی کیت واکمنی برای گوش دادن به نوار کاست های قدیمی عرضه کرد

به گزارش وبلاگ امین و کیوان، اگر از گوش دادن به نوارهای کاست قدیمی خود ناامید شدید و می خواهید به زودی از دست آن ها خلاص شوید؛ بهتر است کمی دست نگه دارید چون سونی دوباره یک واکمن برای گوش دادن به نوار کاست ها رونمایی کرد!

به مناسبت 40 سالگی واکمن: سونی کیت واکمنی برای گوش دادن به نوار کاست های قدیمی عرضه کرد

شرکت سونی روز پنج شنبه به مناسبت 40 سالگی عرضه اولین واکمن در دنیا، از کیت واکمن ویژه در نمایشگاه IFA 2019 به نام NW-A100TPS رونمایی کرد.

این کیت واکمن بیشتر از هر چیزی، خاطره گوش دادن موسیقی از روی نوارهای کاست را زنده می نماید. این کیت شامل دو بخش یا رابط کاربری است که در یک بخش باید نوار کاست قدیمی قرار بگیرد.

اما برای گوش دادن به موسیقی باید از بخش دوم که شبیه به پخش نماینده های ام پی تری امروزی است؛ استفاده گردد. این دستگاه دارای وای فای و سیستم عامل اندروید برای پخش موسیقی است.

در واقع، سونی در این کیت نوستالرژی از اولین و آخرین واکمن های خود یک مدل قرار داده است. واکمن دیجیتالی دارای صفحه نمایشی 3.6 اینچی HD با کابل و درگاه شارژ USB-C و باتری به ظرفیت 26 ساعت است. کاربران برای گوش دادن به موسیقی های بیشتر می توانند به فروشگاه Walkman مراجعه نمایند.

تجربه ای ترکیبی از گوش دادن به موسیقی

افرادی که هنوز نوارهای کاست موسیقی قدیمی خود را نگهداری کردند؛ با خرید کیت 40 سالگی واکمن سونی می توانند دوباره به گذشته سفر نموده و از شنیدن موسیقی های خاطره انگیز با کیفیت نوارهای کاست لذت ببرند.

در واکمن آنالوگ فقط باید نوار کاست قرار داده گردد. کلیدهایی روی این واکمن قرار گرفته است که اجازه می دهند موسیقی را پخش کنید یا اینکه به جلو و عقب برگردانید. احتمالا، کمی طول می کشد تا دوباره به رابط کاربری یک واکمن آنالوگ عادت کنید!

از دیگر نکات جالب در این کیت واکمن NW-A100TPS، تشابه کلیدها در هر دو واکمن آنالوگ و دیجیتال است. سونی در سال 1979 اولین واکمن خود را عرضه کرد و اکنون پس از 40 سال، دوباره امیدها برای گوش دادن به موسیقی را زنده نموده است.

سونی هنوز نگفته این کیت واکمن در ایالات متحده با چه قیمتی عرضه می گردد ولی می دانیم در دسامبر 2019 و با قیمت 599 دلار استرالیا در این کشور به فروش می رسد.

منبع: + و +

منبع: یک پزشک

به "به مناسبت 40 سالگی واکمن: سونی کیت واکمنی برای گوش دادن به نوار کاست های قدیمی عرضه کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "به مناسبت 40 سالگی واکمن: سونی کیت واکمنی برای گوش دادن به نوار کاست های قدیمی عرضه کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید