تاج: با برزیل بازی می کنیم، متعهد شدیم 4 خواسته کی روش را انجام دهیم

به گزارش وبلاگ امین و کیوان، رییس فدراسیون فوتبال از خواسته های کی روش برای تمدید قرارداد و بازی دوستانه تیم ملی فوتبال ایران برابر برزیل اطلاع داد.

تاج: با برزیل بازی می کنیم، متعهد شدیم 4 خواسته کی روش را انجام دهیم

به گزارش وبلاگ امین و کیوان، مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال درباره تمدید قرارداد کی روش اظهار کرد: بعد از انتها قرارداد کی روش در جام جهانی و رضایت ما از عملکرد تیم ملی در روسیه که توانست 4 امتیاز کسب کند و اختلافش با تیم های صعود نموده تنها یک امتیاز بود، مشتاق بودیم قرارداد این مربی را تمدید کنیم.

وی ادامه داد: قرارداد این مربی تمدید شد. مهم ترین مذاکرات ما در ترکیه انجام گردیده بود و امروز فقط این قرارداد رسمی شد. کی روش خواستار این بود که چهار تعهد در فوتبال برایش اتفاق بیفتد. اول قضیه بازیکنان سرباز بود که خدا را شکر حل شد و دیگر مسئله ای در این قضیه وجود ندارد. دوم این که اولویت یاری های مالی و معنوی فدراسیون، تیم ملی باشد. 5.5 میلیون دلار هزینه ماست. 75 درصد هزینه های ما ارزی است و بقیه آن ریالی است.

تاج اضافه نمود: دولت و وزارت کشور قبول کردند که 2.5 میلیون دلار آن را تامین نمایند و 3 میلیون بقیه را فدراسیون فوتبال از منابع درآمد خودش تامین کند. من از مسوولان دولتی ممنونم. دیگر نکته ای که دغدغه کی روش بود، بحث حقوق پاداش مربیان و کادرفنی بود که ما گفتیم تا پنج، شش روز پس از انتها کار آن را پرداخت می کنیم.

رییس فدراسیون فوتبال درباره سفرش به سوییس و ملاقات با رییس فیفا گفت: این ملاقات مربوط به کمیته مسابقات فیفاست که من عضو این کمیته هستم و 8 دستور جلسه است که باید به آن رسیدگی کنیم. در کنار این قضیه من جلسه ای را با اینفانتینو خواهم داشت که موضوع آن فقط درباره جام جهانی 2020 فوتسال است. ما علاقه داریم که میزبانی را داشته باشیم. ما امکانات مناسب نظیر چمن باکیفیت داریم و پایگاه فوتسال هستیم. باید شرایط میزبانی را فراهم کنیم. از دیگر بحث هایی که داریم تفکیک کمیته مسابقات فوتسال و فوتبال ساحلی است که باید در کمیته مسابقات به آن رسیدگی کنیم. یک قراردادی داریم با اینفانتینو که ارزهایی که در فیفا داریم بخش هایی از کارهای مالی خود را مانند فراهم کردن بازی دوستانه یا پرداخت حقوق کادرفنی تیم ملی را با آن انجام دهیم.

او در گفت وگو با اخبار ورزشی شبکه سه سیما درباره بازی دوستانه با برزیل اظهار کرد: ما با سفیر برزیل دیدار داشتیم. ما 28 اسفند در قطر بازی خواهیم کرد که قرار است تورنمنتی با حضور ایران، برزیل، قطر و یک کشور دیگر برگزار گردد که اگر اتفاقی افتاد و ایران در آن مسابقات شرکت نکرد، در حال فراهم کردن زیرساخت هستیم تا در ایران بازی کنیم. اسپانسر آن تعیین است که یک بانک است. هر دو مسابقه در حال طی کردن مراحل خودش است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تاج: با برزیل بازی می کنیم، متعهد شدیم 4 خواسته کی روش را انجام دهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاج: با برزیل بازی می کنیم، متعهد شدیم 4 خواسته کی روش را انجام دهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید