ترامپ: وزارت خزانه داری آماده اجرای تحریم ترکیه است

به گزارش وبلاگ امین و کیوان، خبرنگاران آنلاین:ر ئیس جمهور آمریکا توئیت کرد: درباره تحریم های قدرتمند علیه ترکیه با سناتور لیندسی گراهام و اعضای کنگره رایزنی شد و خزانه داری آماده اجراست.

ترامپ: وزارت خزانه داری آماده اجرای تحریم ترکیه است

ترامپ بار دیگر از تصمیم خود برای خروج از شمال سوریه حمایت کرد و حضور آمریکا در جنگ های خاورمیانه را اشتباه خواند.

به گزارش ایسنا، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در تازه ترین توئیت خودنوشت: هوشمندانه است که ما در نبرد شدید مرزی ترکیه مشارکت نداشته باشیم.

او در ادامه افزوده است: کسانی که به اشتباه ما را به جنگ های خاورمیانه کشانده اند همچنان به ما برای جنگ فشار می آورند. آن ها می دانند که چه تصمیم بدی گرفته اند.

ترامپ نوشته است: دو سال پیش را به یاد می آورید زمانی که عراق وارد جنگ با کردها شد در بخش دیگری از سوریه. بسیاری از ما خواستند با کردها علیه عراقی ها بجنگیم، آن وقت چه کسی برای ما می جنگد؟ من گفتم نه و کردها جنگ را رها کردند. اکنون همان شرایط با ترکیه در حال وقوع است. کردها و ترکیه سال هاست با یکدیگر می جنگند. ترکیه پ. ک. ک را بدترین سازمان تروریستی می داند. شاید دیگران بخواهند وارد این جنگ شوند و برای یک طرف یا طرف دیگر بجنگند. بروند! ما اوضاع را از نزدیک زیر نظر داریم. جنگ های بی سرانجام.

رئیس جمهور آمریکا در توئیت دیگری نوشت: درباره تحریم های قدرتمند علیه ترکیه با سناتور لیندسی گراهام و اعضای کنگره رایزنی شد. خزانه داری آماده اجراست، ممکن است به دنبال قانون دیگری باشیم. اتفاق نظر زیادی در این رابطه هست. ترکیه خواسته است این کار انجام نشود. گوش به زنگ باشید!

منبع: همشهری آنلاین

به "ترامپ: وزارت خزانه داری آماده اجرای تحریم ترکیه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: وزارت خزانه داری آماده اجرای تحریم ترکیه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید