اخبار اقتصادی

محمدرضا داورزنی: استفاده از فرصت قانونی حقِ مهدی تاج است

به گزارش خبرنگاران، محمدرضا داورزنی معاون حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش درباره شرایط بازنشسته ها و اینکه به فدراسیون هایی که بازنشسته دارند بودجه تعلق نمی گیرد، گفت: موضوع بازنشسته ها به دفعات پاسخ داده شده است. چرا اصرار دارید این موضوع را مطرح کنید؟...

21 فروردین 1398

ایران کشوری جذاب در حوزه گردشگری است، همدان می تواند مقصد جدیدی برای گردشگران دنیا باشد

دبیرکل سازمان جهانی گردشگری گفت: از دولت جمهوری اسلامی ایران تشکر می کنم که به حوزه گردشگری اهمیت می دهند و موضوعات مربوط به این حوزه را پیگیری می نمایند، ایران کشوری جذاب در حوزه گردشگری است و حضور ما در اینجا شاهدی بر این مدعاست، ما اینجا هستیم تا گردشگری...

10 فروردین 1398

اشرف غنی در سفر به دایکندی سه پروژه را افتتاح کرد

رئیس جمهور افغانستان که صبح امروز به ولایت دایکندی رفته است، پروژه های فراوری برق سولری، شبکه انتقال و توزیع برق شهر نیلی و آبگیری بند سوختوک را افتتاح کرد.

6 فروردین 1398

خاطرات حسن کامشاد چاپ هشتمی شد

به گزارش خبرنگاران، حسن کامشاد متولد 1304 در اصفهان، نویسنده، پژوهشگر و مترجم معاصر، استاد بازنشسته زبان و ادبیات فارسی دانشگاه کمبریج است. از جمله مشهورترین ترجمه های منتشر شده او می توان به این موارد اشاره نمود: سیر نابخردی باربارا تاکمن، دنیای سوفی...

20 اسفند 1397

سنگر تلویزیون نباید بدون بودجه بماند، آزمون و خطا در جذب اسپانسر

مسعود آب پرور در مصاحبه با خبرنگاران با اشاره به استفاده از اسپانسرها برای برنامه سازی عنوان نمود: در تمام جهان اسپانسرها در تامین بودجه برنامه ها و سریال ها مشارکت می نمایند پس در وهله اول استفاده از اسپانسر ایرادی ندارد، اما مساله مهم این است که چطور...

10 اسفند 1397

وزرای پیشنهادی کار و اقتصاد، سه شنبه معرفی می شوند

یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت که با توجه به وعده دولت برای معرفی وزرای پیشنهادی کار و اقتصاد، مجلس هفته آینده برای آنالیز گزینه های پیشنهادی دولت تشکیل جلسه می دهد.

21 بهمن 1397

کسب یک امتیاز در گرگان توسط تیم صبای قم با 10 بازیکن ارزشمند بود

داوود عاصم آبادی در مصاحبه با خبرنگاران گفت: تیم فوتبال جوانان صبای قم تا این مرحله از لیگ برتر فوتبال جوانان کشور 3 بازی برگزار نموده که حاصل کوشش این تیم یک پیروزی، یک تساوی و یک شکست بوده و صبا از این 3 بازی، 4 امتیاز دارد.

3 بهمن 1397

تاج: با برزیل بازی می کنیم، متعهد شدیم 4 خواسته کی روش را انجام دهیم

رییس فدراسیون فوتبال از خواسته های کی روش برای تمدید قرارداد و بازی دوستانه تیم ملی فوتبال ایران برابر برزیل اطلاع داد.

29 دی 1397

تخصیص 50 میلیارد ریال اعتبار برای تعریض جاده سیاه کمر - عبدالرحیم

به گزارش خبرنگاران، امیر خجسته پیش از ظهر جمعه در نشست تخصصی آنالیز طرح های راه سازی و طرح تعریض جاده عبدالرحیم عنوان نمود: تصمیمات خوبی برای این محور 12 کیلومتری تا پل قره چای- راهجرد در نظر گرفته شد و عملیات تعریض بزودی اجرایی می گردد.

10 دی 1397

87 پروژه نیمه تمام درچهارمحال وبختیاری به بخش خصوصی واگذار می گردد

به گزارش خبرنگاران، علیرضا شجاعی بعد از ظهر چهارشنبه در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی با اشاره به اینکه 87 پروژه نیمه تمام درچهارمحال وبختیاری به بخش خصوصی واگذار می گردد، گفت: این تعداد پروژه برای واگذاری در سالجاری هدف گذاری گردیده است.

5 دی 1397

بودجه آموزش و پرورش کمترین رشد را داشته است

به گزارش خبرنگاران، منصور مجاوری ظهر سه شبه در آیین تکریم مدیرکل و معارفه سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی، اظهار کرد: کمبود منابع درد مزمن چندساله آموزش پرورش است چرا که معیشت فرهنگیان را بسیار سخت و نارضایتی آنان را در پی داشته است.

2 دی 1397

جزئیات 4 توافق ارزی مجلس وبانک مرکزی، ریشه التهابات اخیر بازار ارز

محمدرضا پورابراهیمی در گفت وگو با خبرنگاران، در خصوص جلسه امروز کمیسیون اقتصادی با رئیس کل بانک مرکزی گفت: در نشست مشترک کمیسیون اقتصادی با رئیس کل بانک مرکزی، عملکرد دولت در اجرای بسته سیاست های ارزی را مورد آنالیز قرار دادیم.

17 آذر 1397

آمارهای اعلامی نرخ بیکاری فصلی است

چندی پیش آماری توسط مرکز آمار ایران منتشر شد مبنی بر اینکه نرخ بیکاری در استان هرمزگان در بهار 1397 نسبت به مدت مشابه سال 1396 رشدی 2.3 درصدی داشته و از 9.2 به 11.5 درصد رسیده است.با توجه به اینکه این آمار با آمار ارائه گردیده توسط مسئولین استان در جلسات متعدد تناقض...

10 آذر 1397

نشست مبانی مدیریت اسلامی؛ محتوایی و روشی برگزار می گردد

به گزارش خبرنگاران، درس خارج فقه نظام های اسلامی با موضوع مبانی مدیریت اسلامی؛ محتوایی و روشی به همت مؤسسه علوم اسلامی و مطالعات اجتماعی مفتاح، برگزار می گردد.

6 آذر 1397

همدان معطل تعطیلی کارخانه های لبنی نیست

مدیر صنایع تبدیلی کشاورزی سازمان جهادکشاورزی استان همدان با اشاره به اینکه 22 واحد کارخانه لبنی در استان فعال است، گفت: تعطیلی 3 کارخانه لبنیات هیچ تأثیری در فرآوری لبنیات استان ندارد.

8 مهر 1397

مهلت تعویض دسته چک های قدیم تمدید شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از بانک مرکزی، این بانک ضمن قدردانی از هموطنانی که نسبت به تعویض دسته چک های خود و دریافت دسته چک جدید صیـادی اقدام نموده اند بـه اطلاع می رساند بـه منظور همراهی با مشتریان بانک ها و هموطنان گرامی، اجرای نهایی طرح صیاد به تاریخ...

5 مهر 1397

سیاست های محوری دولت بر روی طرح های دانش بنیان است

استاندار چهارمحال و بختیاری سیاست های محوری دولت بر روی طرح های دانش بنیان است و محور طرح های دانش بنیان ایجاد اشتغال و تکمیل زنجیره فراوری است.

5 مهر 1397

با این شرایط شاید به رقابتهای جهانی کشتی نرویم!

مجید ترکان در مصاحبه با خبرنگاران با بیان اینکه اگر نتوانیم چند کشتی گیر خود را به رقابت های جهانی اعزام کنیم با ترکیبی ناقص راهی این مسابقات شویم گفت: قطعا این موضوع باعث از دست رفتن سکوی تیمی خواهد شد.حتی احتمال اعزام نشدن تیم نیز وجود دارد.

5 مهر 1397