حاشیه دربی 90، شکسته شدن سر مدافع پرسپولیس و اعتراض پیاپی بازیکنان به داور

طرفداران تیم فوتبال پرسپولیس در چند نوبت علیه مدافع استقلال شعار سر دادند.

حاشیه دربی 90، شکسته شدن سر مدافع پرسپولیس و اعتراض پیاپی بازیکنان به داور

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، دیدار دو تیم فوتبال استقلال و پرسپولیس در دربی 90 پایتخت از هفته چهارم لیگ برتر امروز (یکشنبه) از ساعت 16 در استادیوم آزادی تهران شروع شد.

در دقایق اول بازی کالدرون به خاطر بی دقتی شاگردان خود در دستورات تاکتیکی به شدت عصبانی شد و بر سر آنها فریاد کشید.

سیاوش یزدانی مدافع استقلال در دقیقه 10 این بازی با جونیور مهاجم برزیلی پرسپولیس دچار درگیری لفظی شد و همین موضوع کافی بود تا طرفداران پرسپولیس علیه مدافع آبی پوشان شعار سر دادند.

طرفداران استقلال در جواب شعار طرفداران پرسپولیس علیه شجاع خلیل زاده شعار دادند.

پس از اینکه علی کریمی در دقیقه 28 نتوانست از روی نقطه پنالتی دروازه پرسپولیس را باز کند، بازی با حواشی زیادی همراه شد. نیمکت و کادرفنی استقلال و در راس آنها روزبه چشمی به شدت به داور بازی اعتراض کردند و اعتقاد داشتند به خاطر خروج زودهنگام بیرانوند در زدن ضربه باید پنالتی تکرار می شد.

طرفداران استقلال به عوامل حاضر در قسمت CIP که با پیراهن قرمز حضور داشتند اعتراض کردند و خواهان ترک آنها از آن قسمت شدند.

در دقیقه 38 بازهم شاهد درگیری بازیکنان دو تیم بودیم که این بار محمدحسین کنعانی زادگان از پرسپولیس و مرتضی تبریزی از استقلال در متن این درگیری بودند. این اتفاق تنش را در قسمتی از سکوهای استقلال زیاد کرد و طرفداران استقلال علیه بازیکنان پرسپولیس شعار سر دادند و پرسپولیسی ها هم در پاسخ به اقدام طرفداران استقلال برای آنها دست تکان دادند.

طرفداران استقلال پس از درگیری بازیکنان دو تیم به سمت بازیکنان پرسپولیس سنگ پرتاپ کردند که همین موضوع باعث شد سر کنعانی زادگان شکسته گردد که با وساطت وریا غفوری موضوع ختم به خیر شد.

پس از سوت سرانجام بازی در نیمه اول زمانی که بازیکنان، زمین را به داخل رختکن ترک می کردند، استراماچونی سرمربی استقلال به سمت موعود بنیادی فر داور مسابقه رفت و به او اظهار داشت پنالتی باید تکرار می شد.

بازیکنان دو تیم به دفعات به دوران بازی اعتراض نموده و با هر اتفاق سمت آنها می رفتند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "حاشیه دربی 90، شکسته شدن سر مدافع پرسپولیس و اعتراض پیاپی بازیکنان به داور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حاشیه دربی 90، شکسته شدن سر مدافع پرسپولیس و اعتراض پیاپی بازیکنان به داور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید