زنده ماندن باورنکردنی کودک پس از مفقود شدن در جنگل!

به گزارش وبلاگ امین و کیوان، کودک 3 ساله ای که پس از مفقود شدن مجبور شد دو شب کامل را در یک جنگل مملو از خرس و گرگ بگذراند به طرز معجزه آسایی زنده ماند.

زنده ماندن باورنکردنی کودک پس از مفقود شدن در جنگل!

به گزارش خبرنگار، کلیا بارخاتوف که به همراه خانواده اش برای چیدن توت به جنگلی در منطقه اومسک روسیه رفته بود ناپدید شد. این کودک خردسال 40 ساعت بعد، در فاصله کمتر از 1 مایلی محلی که مفقود شده بود پیدا شد.

بلعیده شدن وحشتناک دست دختربچه چینی در پله برقی+فیلم

یک تیم نجات متشکل از گروه عملیاتی 700 نفره با هلیکوپتر، سگ های زنده یاب و اسب توانستند این کودک را در حالی که خواب بود پیدا نمایند. ویدئویی که توسط یکی از اعضای این گروه نجات از طریق تلفن همراه ضبط شده، لحظه پیدا شدن کودک را به تصویر کشیده است.

این ویدئو شوکه شدن کودک در لحظه رو به رو شدن با تیم نجات را به تصویر کشیده است. این کودک پس از پیدا شدن به اعضای تیم نجات گفت که برای برطرف تشنگی و زنده ماندن مجبور شده تا از آب یک باتلاق استفاده کند. تیم نجات پس از خوراندن مایعات گرم به کودک او را با یک هلی کوپتر به بیمارستان منتقل کردند.

پس از اعلام مفقودی کلیا یک عملیات نجات در محدوده 50 کیلومتر مربعی از محل حادثه شروع شد. این کودک در حالی از این حادثه جان سالم بدر برد که در این جنگل حیوانات درنده ای مانند خرس، گرگ و سیاه گوش (Lynx ) زندگی می کردند و دمای هوا شب هنگام به 5 درجه سانتی گراد می رسید.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "زنده ماندن باورنکردنی کودک پس از مفقود شدن در جنگل!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زنده ماندن باورنکردنی کودک پس از مفقود شدن در جنگل!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید