مسواک کردن با هوشمندترین مسواک جهان تنها در 6 ثانیه

مسواک یونوبراش(UNOBRUSH) که هوشمندترین مسواک حال حاضر دنیاست، با طراحی ارگونومیک خود قادر است هر نوع دهانی را طی مدت 6 ثانیه به طور کامل مسواک کند.

مسواک کردن با هوشمندترین مسواک جهان تنها در 6 ثانیه

به گزارش خبرنگاران و به نقل از گیزمگ، مسواک کردن دندان ها یک کار روزمره اما ضروری است که باید جدی گرفته گردد. پس محققان و مهندسان به دنبال راه هایی برای انجام بهتر آن در کمترین زمان ممکن هستند. دقیقا همان چیزی که سازندگان مسواک UNOBRUSH با توجه به آن، یک مسواک کامل و هوشمند را طراحی نموده اند.

هر کدام از ما در طول سال به طور متوسط حدود 30 ساعت در مقابل آینه می ایستیم و دندان هایمان را تمیز می کنیم. اما در دنیایی که به نظر می رسد تقریبا هر دقیقه مهم شمرده می گردد، برخی از مردم ترجیح می دهند این زمان را برای کار دیگری صرف نمایند.

احتمالا این مسواک هم برای این دسته از افراد طراحی شده است. این مسواک هوشمند که در دانمارک ساخته شده است، به هیچ عنوان شبیه مسواک های سنتی نیست و از یک طراحی ارگونومیک اسفنجی بهره می برد که از ارتعاشاتی با سرعت صوت برای پاک کردن تمام دندان ها به طور همزمان و فقط در 6 ثانیه استفاده می نماید.

قسمت دهانه ارگونومیک این مسواک برای انواع دهان ها طراحی شده است و در همه نوع دهانی جای می گیرد و عملکرد مطلوبی خواهد داشت.

تنها کاری که ضروری است بکنید، گاز دریافت قسمت اسفنجی این مسواک است. با گاز دریافت آن، مسواک قالب دندان های شما می گردد و 99.9 درصد از سطوح و شکاف دندان های شما را ضمن محافظت از لثه ها پاک می نماید.

هنگامی که کارتان تمام شد، به سادگی مسواک را در جای مخصوص خود قرار می دهید که از اشعه ماوراء بنفش برای پاک کردن 99.9 درصد از تمام میکروب ها استفاده می نماید.

اغلب تکنولوژی های جدید مسواک تنها بین 40 تا 80 درصد از دهان شما را تمیز می نمایند و اکثر مردم به تکنیک های صحیح مسواک زدن که توسط دندان پزشکان توصیه می گردد، توجه نمی نمایند.

غذاهای امروزی شامل غذاهای فرآوری شده هستند که برای دندان ها و لثه ها مضر هستند و ما باید برای بهداشت دهان خود اهمیت قائل باشیم.

مسواک UNOBRUSH اکثر مسائل مسواک زدن را حل خواهد نمود و در زمان نیز صرفه جویی می نماید.

قیمت خرده فروشی این مسواک هنوز تعیین نشده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مسواک کردن با هوشمندترین مسواک جهان تنها در 6 ثانیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسواک کردن با هوشمندترین مسواک جهان تنها در 6 ثانیه"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید