پرسپولیسی ها کلینزمن را تهدید کردند

به گزارش وبلاگ امین و کیوان، اغلب کاربران ایرانی به کلینزمن خوش آمد گفتند و البته چشم انتظار هستند تا او زودتر به ایران بیاید.برخی دیگر از کاربران هم نوشتند خط قرمزشان برانکو و پرسپولیس است و بهتر است کلینزمن با آن ها در نیفتد.

پرسپولیسی ها کلینزمن را تهدید کردند

تهدید کلینزمن: با برانکو کاری نداشته باش

از وقتی کارلوس کی روش از تیم ملی جدا شده و راهنمایی کلمبیا را بر عهده گرفته، اخبار مختلفی درباره جانشین او منتشر شده است. یک روز بحث هروه رنار است و روز دیگر برانکو ایوانکوویچ و لورن بلان اما شایعه های جدید حکایت از حضور احتمالی یورگن کلینزمن در ایران دارد. همین خبر کافی بود تا برخی از کاربران ایرانی به صفحه این مربی در اینستاگرام بروند و مطابق معمول به زبان فارسی کامنت هایی بگذارند.

اغلب کاربران ایرانی به کلینزمن خوش آمد گفتند و البته چشم انتظار هستند تا او زودتر به ایران بیاید و مربیگری تیم ملی را بر عهده بگیرد. برخی دیگر از کاربران هم نوشتند خط قرمزشان برانکو و پرسپولیس است و بهتر است یورگن کلینزمن با آن ها در نیفتد. گویا اختلاف های قدیمی کی روش و برانکو باعث شده تا از همین حالا برخی از هواداران پرسپولیس نگران باشند.

-

در این بین کل کلی هم بین هواداران استقلال و پرسپولیس به وجود آمد تا صفحه شخصی یورگن کلینزمن دستخوش اتفاق های زیاد و البته عجیبی باشد. جالب اینجاست که از یک شنبه تا امروز نزدیک به 6 هزار فالوور به تعداد دنبال کننده های این مربی در اینستاگرام اضافه شده که اغلب آن ها نیز کاربران ایرانی هستند.

2

منبع: ایران ورزشی

به "پرسپولیسی ها کلینزمن را تهدید کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیسی ها کلینزمن را تهدید کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید