کسب یک امتیاز در گرگان توسط تیم صبای قم با 10 بازیکن ارزشمند بود

داوود عاصم آبادی در مصاحبه با خبرنگاران گفت: تیم فوتبال جوانان صبای قم تا این مرحله از لیگ برتر فوتبال جوانان کشور 3 بازی برگزار نموده که حاصل کوشش این تیم یک پیروزی، یک تساوی و یک شکست بوده و صبا از این 3 بازی، 4 امتیاز دارد.

کسب یک امتیاز در گرگان توسط تیم صبای قم با 10 بازیکن ارزشمند بود

وی اضافه کرد: سومین بازی تیم جوانان صبا روز یکشنبه در گرگان برگزار گردید و تیم جوانان صبا در شرایطی که از اواسط نیمه نخست 10 نفره گردیده بود به تساوی بدون گل رسید و این یک امتیاز در مسابقه ای که صبا در آن بیش از یک نیمه، یک بازیکن کمتر داشت ارزش زیادی دارد.

سرمربی تیم جوانان صبای قم گفت: صبا در بازی اول خود در اهواز 3 بر صفر مغلوب تیم نفت این شهر شد و سپس در قم یک بر صفر برابر تیم شاهین شهرداری بوشهر به پیروزی رسید و تا سرانجام نیم فصل نخست لیگ برتر جوانان. 8 بازی دیگر در پیش دارد.

عاصم آبادی بیان داشت: به عنوان تیم قهرمان فصل گذشته لیگ دسته اول سال جاری وارد لیگ برتر گردیده ایم اما در مضیقه قرار داریم و این مضیقه شامل مسائل مالی می گردد که برای هر تیمی حیاتی است گرچه بازیکنان صبا سال گذشته با حداقل بودجه مالی در لیگ حضور یافتند و سال جاری نیز این شرایط وجود دارد.

وی با تاکید بر لزوم حمایت از بخش خصوصی حامی ورزش مطرح کرد: رایزنی برای حضور حامیان مالی و بخش خصوصی در عرصه ورزش از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و از سوی دیگر بخش خصوصی که به ورزش ورود پیدا می نماید باید از مزایایی بهره مند شوند و در این خصوص غفلت اجرا شده است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "کسب یک امتیاز در گرگان توسط تیم صبای قم با 10 بازیکن ارزشمند بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کسب یک امتیاز در گرگان توسط تیم صبای قم با 10 بازیکن ارزشمند بود"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید