گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از امارات، حدادی فر: تنها امیدمان موفقیت در لیگ قهرمانان است، با حضور منصوریان روحیه به تیم ما بازگشت

به گزارش وبلاگ امین و کیوان، قاسم حدادی فر، کاپیتان تیم فوتبال ذوب آهن ایران گفت: ما فصل خوبی در مسابقات لیگ و جام حذفی نداشتیم و تنها امیدمان بازی های آسیایی است و امیدواریم بتوانیم به مرحله حذفی این رقابت ها صعود کنیم.

گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از امارات، حدادی فر: تنها امیدمان موفقیت در لیگ قهرمانان است، با حضور منصوریان روحیه به تیم ما بازگشت

به گزارش خبرنگار اعزامی وبلاگ امین و کیوان از امارات، قاسم حدادی فر بعد از فزونی 3 بر یک تیم فوتبال ذوب آهن ایران مقابل الوصل امارات گفت: در ابتدا با هموطنان آسیب دیده از سیل اخیر کشورمان ابراز همدردی می کنم و امیدوارم هر چه سریع تر شاهد بازگشت آنها به زندگی عادی باشیم. بازی را ما خوب آغاز کردیم، اما روی یک غافلگیری گل دریافت کردیم.

وی توضیح داد: خدا را شکر توانستیم به بازی برگردیم، چرا که خیلی برای ما مهم بود در این دیدار پیروز شویم تا در دیدارهای آینده حکم صعود خود را دریافت کنیم. ما فصل خوبی را در مسابقات لیگ و جام حذفی نداشتیم و تنها امیدمان بازی های آسیایی است و امیدواریم بتوانیم به مرحله حذفی لیگ قهرمانان صعود کنیم.

کاپیتان تیم فوتبال ذوب آهن در خصوص شرایط خوب و متفاوت سبزپوشان در مسابقات لیگ قهرمان آسیا برخلاف پیش بینی هایی که نسبت به این تیم وجود داشت، گفت: درباره پیش بینی ها اگر بخواهم صحبت کنم، باید بگویم واقعیت این است که خودمان نیز از نتایج مان در ابتدای فصل غافلگیر شدیم. البته باید از کادرفنی قبلی نیز تشکر کنم، اما با حضور منصوریان روحیه به تیم بازگشت، جان به تیم اضافه شد و بچه ها از لحاظ روحی و روانی خود را باور کردند.

حدادی فر در انتها خاطر نشان کرد: خدا را شکر در بازی های آسیایی توانستیم حداقل نماینده خوبی برای کشورمان باشیم، اما هنوز کارمان تمام نشده است. بازی سختی در دیدار برگشت مقابل الوصل خواهیم داشت و اگر بتوانیم این تیم را در بازی برگشت نیز شکست بدهیم 70 تا 80 درصد راه صعود را طی نموده ایم. ما لیگ و جام حذفی را از دست دادیم و نمی توانیم در لیگ کار خاصی کنیم و فقط با صعود در آسیا باید قدردان طرفداران و مردم باشیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از امارات، حدادی فر: تنها امیدمان موفقیت در لیگ قهرمانان است، با حضور منصوریان روحیه به تیم ما بازگشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از امارات، حدادی فر: تنها امیدمان موفقیت در لیگ قهرمانان است، با حضور منصوریان روحیه به تیم ما بازگشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید