درودگر: لیگ برتر قطعاً از عید غدیر آغاز نمی شود

به گزارش وبلاگ امین و کیوان، صادق درودگر، عضو هیئت رئیسه سازمان لیگ فوتبال گفت، که لیگ برتر فوتبال از روز عید غدیر آغاز نمی شود.

درودگر: لیگ برتر قطعاً از عید غدیر آغاز نمی شود

به گزارش وبلاگ امین و کیوان، صادق درودگر درباره احتمال شروع مسابقات لیگ برتر فوتبال در روز عید غدیر گفت: روز گذشته (شنبه) گزارشی از زیرساخت های ورزشگاه های لیگ برتر برای شروع لیگ به دست ما رسید که همه گزارش ها حاکی از این است که امکان برگزاری لیگ برتر در روز 28 مرداد وجود ندارد. امروز جلسه ای با حضور بهاروند، فتاحی و تاج برگزار می شود و آخرین گزارش ها را بررسی می کنیم.

وی با بیان اینکه اخبار خوبی از چند ورزشگاه تیم های لیگ رجحان به گوش می رسد، شرح داد: در ورزشگاه آزادی مشکل طبقه اول کاملاً حل شده است. مدیران ورزشگاه خانگی صنعت نفت هم در حال تلاش هستند و کار را شروع کردند. کارهای ورزشگاه وطنی قائمشهر هم خوب پیش رفته و مسئولان ماشین سازی و تراکتورسازی هم گام های بزرگی برمی دارند. سایر ورزشگاه ها هم اعلام نموده اند کارشان را شروع می کنند.

عضو هیئت رئیسه سازمان لیگ درباره تصمیم فدراسیون مبنی بر تعویق لیگ برتر تا فراهم نشدن زیرساخت ها گفت: این یکی از بهترین تصمیماتی بود که در تاریخ چند سال اخیر فوتبال گرفته شده است. وقتی می خواهیم مسابقاتی را برگزار کنیم، باید شرایطی داشته باشیم. با این حال لیگ نوزدهم قطعاً از عید غدیر شروع نمی شود. تلاش همه این بود که رقابت ها به میمنت عید غدیر از همین روز شروع شود، اما متأسفانه با گزارش های دیروز به زیرساخت های لازم نرسیده ایم.

درودگر در پاسخ به این پرسش که آیا مسابقات پس از اردوی شهریور تیم ملی شروع می شود یا خیر، اعلام نمود: گزارش های رسیده حاکی از این است که شش ورزشگاه قبل از این اردو آماده می شوند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "درودگر: لیگ برتر قطعاً از عید غدیر آغاز نمی شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درودگر: لیگ برتر قطعاً از عید غدیر آغاز نمی شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید