اخبار مجلس

جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان گرگان برگزار گردید

جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان گرگان با هدف آنالیز ارائه خدمات به مسافران در تابستان 98 برگزار گردید.

6 مهر 1398

فارس من، آغاز روزهای خوش کنکوری های نظام قدیم در خاتمه یک جلسه

برخی داوطلبان کنکور سال 99 که فارغ التحصیل نظام قدیم آموزش و پرورش هستند نگران برگزاری کنکور بدون حق انتخاب سؤالات بودند اما در جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو این نگرانی برطرف شد.

6 شهریور 1398

جزئیات مصوبه افزایش سقف تسهیلات مسکن ایثارگران از زبان ربیعی

سخنگوی دولت در حساب توییتری خود جزئیاتی از مصوبه افزایش سقف تسهیلات مسکن ایثارگران را بیان کرد.

9 مرداد 1398

طرح جامع حمایت از کتاب دیجیتال تدوین شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از مرکز ملی فضای مجازی، در نود و چهارمین جلسه کمیسیون عالی ارتقا محتوا و خدمات مرکز ملی فضای مجازی، وضعیت کتاب دیجیتال در ایران و دنیا، مزایای رشد و توسعه صنعت کتاب دیجیتال در ایران، موانع و چالش های فراروی صنعت کتاب دیجیتال...

29 تیر 1398

شفافیت هزینه ها، برگزاری مناظره های زنده، افزایش مجازات های اقتصادی

در لایحه جامع انتخابات که با هدف تجمیع قوانین انتخاباتی و برطرف اشکالات این قوانین در دولت تهیه و به مجلس شورای اسلامی فرستاده شده، بر شفافیت اقتصادی فعالیت های انتخاباتی تاکید شده است.

30 خرداد 1398

فرایند تصویب ضمانت نامه برای شرکتهای دانش بنیان کاهش یافت

به گزارش خبرنگاران، علی وحدت در نشستی که صبح امروز در صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار گردید، گفت: فرآیند اعطای ضمانت نامه به شرکت های دانش بیان 40 مرحله داشت که در صدد بودیم این روند را تصحیح کنیم.

13 خرداد 1398

قضات هم حقوق بازنشستگی می گیرند هم پروانه وکالت!

یک وکیل دادگستری با اشاره به اشتغال قضات بازنشسته به وکالت گفت: در کشورهای دیگر برای قضاوت، کسی را استخدام می نمایند که سابقه وکالت داشته باشد زیرا سابقه وکالت تجربه ای به قاضی می دهد که آن قاضی بهتر بتواند قضاوت کند.

26 آذر 1397

نامه این به اون رسید

چونگ اوی یونگ فرستاده ویژه ریاست جمهوری کره جنوبی بنا به اعلام کاخ ریاست جمهوری این کشور با کیم جونگ اون رهبر کره شمالی دیدار نموده و نامه مون جائه این رئیس جمهور کره جنوبی را تحویل وی داد.

12 آذر 1397

رهبر حزب مخالف پوتین به 30 روز زندان محکوم شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از گاردین، دادگاهی در روسیه امروز دوشنبه الکسی ناوالنی رهبر حزب مخالف ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری این کشور را به 30 روز زندان محکوم کرد.

2 آبان 1397